"RONDEL"  - це затишне місце для відпочинку чи святкування будь-яких урочистих подій: день народження, корпоративна вечірка, романтичне побачення чи просто сімейний день.

У клубі пропонують страви європейської кухні з нотками української. Вам обов`язково припаде до душі соковите смачне м`ясо, яке приготовлене з любов`ю, і тільки зі свіжих продуктів та ароматне вино. В меню пропонують: холодні закуски, салати, гарячі закуски, перші та другі страви, гарніри, соуси, десерти та вино українських та світових брендів.

У приміщенні клубу одночасно у двох залах може розміститись до 150 гостей. Стильний та комфортний інтер`єр забезпечують затишну атмосферу відпочинку за дерев`яними столиками та зручними диванчиками. У клубі "RONDEL" в основному залі присутні особливі елементи декору - це баночки із консерваціями власного виробництва розміщенні на поличках. Є камін, він творить особливу теплу атмосферу зимою в прямому і переносному значеннях, а в літку служить елементом декору.

Для любителів спортивних подій траслюють прямі включення футбольних матчів на великих екранах. Для відвідувачів парковка та безкоштовний Wi-Fi.